Як це працює
4 ключові відмінності - окрім консультацій, психологи `Lessons` проводять практичні тренінги (на концентрацію розсіяної уваги дітей, мотивацію до навчання ...) для розвитку Soft skills дитини:
Профтест - виявлення
природних задатків, талантів
Визначимо природні схильності і задатки дитини. Це допоможе у виборі: профільного класу в школі, предметів ЗНО, ВНЗ, професії і т.д. Використовуємо глибинну програму профорієнтації - наукомісткий ліцензійний продукт.
!
Консультація психолога,
«Карта розвитку дитини»
психолог складе План розвитку дитини, його індивідуальну стратегію освіти - календарний план занять за профілем "рідних" цілей і Soft skills. "Карта" узгоджується з батьками. Lessons "просто" перемикає фокус дитини, даючи йому бажане заняття. При появі більшої мети дитина змінює своє негативне ставлення до школи. Перші результати отримуємо протягом першого місяця роботи.
!
!
Розбір - рідні цілі та проблеми особистості дитини
визначивши напрямок, допоможемо сформулювати його справжні (рідні) цілі, розкриємо чинники мотивації до навчання і саморозвитку.
Дитячий психолог підбере:
  • активізуючі і розвиваючі тренінги для особистісного зростання дитини;
  • тренінги для розвитку виявлених тестом слабких сторін дитини (ментальні установки, самоконтроль, емоційна стабильность);
  • тренінги для розвитку здібностей дитини (навичок комунікації, зорової і абстрактної логіки, уваги).
!
Тренінги з психологом
по Soft skills
Практичні психологи `Lessons` проводять тренінги 2 р / тиждень:
  • на концентрацію розсіяної уваги дітей (одна з ключових проблем сучасних дітей);
  • по мотивації до навчання;
  • життєві цінності і постановка конструктивних цілей;
  • подолання труднощів і самоконтроль своєї поведінки;
  • самооцінка, страхи;
  • навички комунікації і соціалізації;
  • розвиток емоційного інтелекту.
Наша команда
провідних психологів-практиків
Віта Франко
19 років практичного досвіду роботи з дітьми, підлітками, сім'ями. Закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, спеціальність - практична психологія.
Наталія Невмержицька
Сертифікований психолог-психотерапевт, вища категорія. Досвід роботи практичним психологом 12 років - індивідуальна і групова робота з дітьми, підлітками, дорослими. Досвід роботи тренером в реабілітаційних центрах Києва, ведення груп самопізнання для дорослих, автор розвиваючих і діагностичних програм.
Омельченко Світлана
- лікар, психолог, псіхосістемолог, арт-коуч, Універсологія. Досвід - 15 років. Робота в програмах "Психосистемна діагностика", "Формула Призначення". Автор індивідуальної програми "Як знайти внутрішню силу", "Профілактика тривожності при здачі ДПА та ЗНО», «Компас вибору професії», «Персональна трансформуюча метафора».
Світлана Кислицька
- дитячий, сімейний психолог. Тренер-психолог по НУШ. Освіта - КНПУ ім. Драгоманова, факультет Педагогіки і психології, 11 років практики.
Вартість
Опції, додаткові послуги
Вибирайте і записуйтесь на консультацію
СПЛАТИТИ on-line

Залиште заявку або зателефонуйте менеджеру `Lessons` для безкоштовної консультації.
 • сімейна консультація у психолога `Lessons`. Тривалість 1.5 години. Ціна 1050 грн.
 • глибинний тест дитини на профорієнтацію (наукомісткий ліцензійний продукт), з on-line консультацією-розшифровкою психолога (сімейна консультація) відразу ж після закінчення тесту.
  ВАЖЛИВО батькам підлітків 15-18 років: не потрібно змушувати вашого підлітка йти до психолога (наша on-line консультація його не напружує). Тривалість - до 2,5 години. Ціна 1550 грн.
 • тренінги з розвитку Soft skills, щоб дитина змогла реалізувати свої "рідні" життєві цілі. Тривалість - 1,5 години. Ціна 1 заняття в mini-групі 220 грн., Оплата за курс на 1 місяць - 1760 грн.
 • Індивідуальна стратегія освіти дитини на основі знайдених природних схильностей і задатків - складання "Карти розвитку дитини". Психолог обговорить і погодить "Карту" з батьками. Ціна 1400 грн.
 • сімейна консультація у психолога `Lessons` для узгодження Карти дій між дитиною і батьками. Тривалість 1.5 години. Ціна 1050 грн
 • Гнучкий графік роботи

ЯК ПРОДОВЖИТИ? Варіанти для батьків:
Опція 1 –
разове звернення за циклом консультацій для розробки Карти розвитку дитини. Далі батьки самостійно ведуть дитину по етапах Карти розвитку.
Опція 2 – 1 000 грн / місяць
зустрічі батьків і дитини з тютором -наставником 1 р / місяць, обговорення самостійно досягнутих результатів і завдань для самостійного опрацювання з дитиною на наступний місяць
Опція 3 – 1760 грн / місяць
mini-групові заняття дитини (тренування уважності, комунікативні навички, мотивація до навчання і т.д.) з психологом-наставником 2 р / тиждень.
Індивідуальні та сімейні консультації по запису - 700 грн / год
Є питання?
Запитуйте, ми відповімо
Гаряча пропозиція!
Встигни записатися І ПРОЙТИ!
ДО 22 ГРУДНЯ 2019
БЕЗКОШТОВНІ ТЕСТИ НАПРОФОРІЄНТАЦІЮ І ФАКТОРИ МОТИВАЦІЇ ШКОЛЯРА
Ваші дані будуть використані лише нами
і ніколи не будуть передані 3-м особам
Піднятися вгору ↑
(044) 4-999-590
(067) 521 05 05
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з вами у найближчий час!
Ваші дані будуть використані тільки нами та не будуть передані 3-м особам